Brussel: Konfernecia Volá po Ukončení Násilného Odoberania Orgánov v Číne

Read Time:3 Minute, 14 Second

29 Júna, Brussel Press Club organizoval konferencu o násilnom odoberaní orgánov v Číne. Hosťovan=e Garym Cartwrightom, editorom EU Today, panelisti konferencie zahŕňajú zvolených štátnikov, expertov na ľudské práva a svedkov.

Člen Európskeho Parlamentu: Odoberanie Orgánov je Štátom podporovaný zločin

Jedna z kľúčových otázok diskutovaná na konferencii bola ako ČKS mobilizuje štátny aparát aby potlačila Falun Gong.

“Je dôležité aby sme hovorili o Komunistickej Číne úplne odsúdeniahodnom správní,” poznamenal Tomáš Zdechovský, prminentný Český Člen Európskeho Parlamentu (MEP), “Je úplne jasné, že Čína sa zamerala na menšiny, vrátane Falun Gong.”

“Je nepochybné, že odoberanie orgánov je podporované štátom,” Zdechovský taktiež dodoal. Keď navštívil taiwan, osobne sa stretol s praktizujúcimi Falun Gong a dozvedel sa o násilnom odoberaní orgánov. Bol šokovaný, keď videl fotky obetí odoberania orgánov.

Zdechovský povedal, že je úplne jasné že Čína sa zameriava na praktizujúcich Falun Gong, Tibeťanov a Kresťanov kôli odoberaniu orgánov. Urgoval konkrétne kroky z Európskeho Parlamentu ohľadom tejto veci.

Ľudské Práva Bez Hraníc: Falun Gong sú whistlebloweri Násilného Odoberania Orgánov

Willy Fautré, Riaditeľ a spoluzakladateľ Human Rights Without Frontiers (HRWF), povedal že HRWF sledovalo prenasledovanei Falun Gongu 20 rokov.

Počas Fautrého prednášky, poznamenal že Praktizujúci Falun Gong sú whistlebloweri a ochráncovia ľudských práv. Je to cez týchto praktizujúcich že sa svet dozvedel o odpornom zločine násilného odoberania orgánov.

Fautré taktiež poznamenal, ako rozsah a vážnosť prenasledovania proti Falun Gong praktizujúcim v Číne je nad predstavivosť. Jeho agentúra zozbierala viac ako 2,200 prípadov Falun Gongu, ale reálne číslo je pravdepodobne omnoho väčšie.

Povedal že bude pokračovať v obhajovaní praktizujúcich Falun Gongu, takže viac ľuďí bude vedieť čo sa deje v Číne.

Ľudskoprávny Právnik: Odoberanie Orgánov je “Skutočná Genocída”

Carlos Iglesias, Španielsky právnik, ktorý vedie Európsky legálny tím Neziskovej Organizácie Doktori Proti Násilnému Odoberaniu Orgánov, sa pridal ku konferenci cez videohovor. Vyzdvihol, ako CCP je podobná “sériovým vrahom v obrovskom rozsahu.”

Násilné odoberanie orgánov je “zločin proti ľudskosti – skutočná genocída,” vysvetlil. Spolu s tým, ako vytvárajú zisk, ČKS pravdepodobne považuje odoberanie orgánov ako časť ich genocidálneho plánu vyhladiť Falun Gong a iné minoritné skupiny.

Aj keď sa odoberanie orgánov odohralo na obrovskej škále v Číne počas posledných 20 rokov, medzinárodná komunita nespravila dosť aby zabránila alebo potrestala tieto zločiny Toto je prečo Iglesias vyzýva viac ľudí aby ukončili túto obrovskú tragédiu.

Svedectvá od Praktiujúcich Falun Gong

Zhang Yanhua praktizujúci Falun Gong, zdieľala svoju skúsenosť s tým, že bola zatknutá a uväznená v Č9ne. Počas je väzby, bola podrobná rôznym formám mučenia kde bola spúaná a zavesená za jej putá a brutálne zbitá zatiaľ čo jej bol odopretý spánok a prístup k toalete. Niekedy bola mučená tak veľmi, že stratila vedomie.

Despite being tortured, Zhang was forced to go through a medical examination to determine her fitness as an organ donor. Fortunately, she was not selected in the end.

Napriek tomu, že bola mučená, Zhang bola prinútená podorobiť sa lekárskym vyšetreniam, ktoré skúmali jej vhodnosť ako darcu urgánov. Našťastie nakoniec nebola vybratá.

Nico Bijnens, coordinator of the Falun Dafa Association in Belgium, played an audio clip from the World Organization to Investigate the Persecution of Falun Gong (WOIPFG). The audio recording was a conversation between an undercover investigator and a transplant surgeon in China. The surgeon confirmed the existence of organ harvesting and said that young Falun Gong practitioners’ healthy lifestyle makes them targets for the organ harvesting industry.

Nico Bijenens, koordinátor Asociácie Falun Dafa v Belgcku, prehral audio klip z Svetovej Organizácie na Prešetrenie Prenasledovania Falun Gongu (WOIPFG). Audio nahrávka bola konverzácia a medzi vyšetrovateľom a transplantačným chirurgom v Čina. Chirurg potvrdil existenciu odoberania orgánov a povedal, že mladí praktizujúci Falun Gong majú zdravý životný štýl a to ich robí cieľom pre biznis odoberania orgánov.

Založené na originálnom reporte z Minghui.org: Brussels: Conference on Forced Organ Harvesting in China Calls for End to CCP Atrocities

zdroj: https://faluninfo.net/brussels-conference-calls-for-end-to-forced-organ-harvesting-in-china/

Leave a Reply

Your email address will not be published.